| Adinic940 a întrebat:

In timpul sexului, penetrării e normal ca erecția sa fluctueze? Gen sa nu fie mereu sculata la maxim

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal dar se intampla, depinzand de creierul baiatului, cat este el de concetrat pe sex sau cat este el de potent.
Daca obisnuieste sa se masturbeze des, atunci membrul lui poate sa nu intre in erectie sau poate sa isi piarda erectia pe parcurs, la sexul cu o femeie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori se mai intampla si acest lucru, insa nu ar trebui sa fie foarte des, iar daca asta te impiedica sa duci parita de sex la capat, atunci este o problema.

| Adinic940 explică (pentru DoarBogdan):

Mersi Bogdan, nu am avut probleme sa nu pot duce la capăt pur și simplu când folosesc prezervativ uneori e cam 80-90% sculata. E normal?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Adinic940):

Cam da, ca urmare a prezervativului care diminueaza placerea si creaza un disconfort.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal. Erectia trebuie sa fie constanta pe toata perioada de desfasurare a actului sexual.