| Andrei199114 a întrebat:

Salut, din cauza emotiilor sau a stresului pot aparea probleme cu erectia in timpul sexului? Nu am avut erectie si m-am speriat si daca da, cum pot scapa de aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Gogoasa24 a răspuns:

Salut, daca esti o persoana anxioasa sau stresata asa se intampla, am patit si eu si este normal tot ce trebuie sa faci este sa fi mai relaxat sa lasi emotiile deoparte si sa ai incredere in tine, eu am povestit cu medicul si m-a ajutat ba chiar mi-a dat un supliment (enlarge) poate te ajuta si pe tine

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bea ceva tare inainte de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca pot apare.
Este posibil sa apara si a doua oara, sau de mai multe ori, fiindca asa sunt toti incepatorii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.

| Emilian65 a răspuns:

Da, emotiile si stressul conduc la lipsa erectiei. Pentru a nu avea asemenea problema, lasa emotiile si stressul la usa sau acasa si fa sex fara alte probleme.

| Goete a răspuns:

E principa cauza a problemelor erectile.
La unii incepe de la 14 ani cand isi fac probleme de marimea sculii si daca e destula.
Bineinteles ca orice situatie de stres poate avea efecte asupra erectiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea vin înainte de sex sa scapi de emoții, vin rosu de butuc

| timidu89 a răspuns:

Adica la inceput ai avut erectie? Ori te-a lasat balta scula in timpul actului?

| Andrei199114 explică (pentru timidu89):

Nu am avut erectie deloc

| timidu89 a răspuns (pentru Andrei199114):

Ai mai avut probleme de genul? De obicei ai erectie?

| Andrei199114 explică (pentru timidu89):

Da de obicei am erectie

| Marduk69 a răspuns:

Bro, ce ai patit tu e ceva ce se intampla multora, dar foarte putini recunosc. Stresul si emotiile pot afecta grav de tot performanta sexuala masculina. Probabil nu ai nici o problema medicala asa ca stai linistit. Ca solutie la problema ta, recomand "TianLi". Il gasesti si pe eMag. Usor de folosit si chiar functioneaza.
Nu lua in seama haterii de aici. 90% sunt copii care maxim laba si-au facut-o la viata lor, nu stiu eubcum arata p***a

| Andrei199114 explică (pentru Marduk69):

Problema medicala sigur nu am laughing, sigur este de nivel psihologic.

| Marduk69 a răspuns (pentru Andrei199114):

Bro, Tianli nu e medicament. E pentru confort psihologic.

| 123TuEstiGy a răspuns:

Foloseste viagra

| Motanul12 a răspuns:

Freci cu mujdei pe acolo de 2-3 ori pe zi si merge.Eu fac asta de 3 ani si mi-a si crescut zabalosul cu 3 cm (s-a dublat)

| Marduk69 a răspuns (pentru Motanul12):

Bro, deci inainte sa-ti dai cu mujdei, o aveai de 3cm?