| MarinasChristy a întrebat:

In trecut am fost intr-o relatie cu o fata, ne-am despartit iar pentru a reusi da trecutului cele intamplate am cautat sa incep o relatie cu o alta fata, sunt de o luna cu aceasta fata dar inca ma gandesc la fosta, mi-as dori sa ma pot intoarce la ea, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O vei uita in timp pe fosta prietena nu are rost sa destrami ce ai inceput acum, poate va fi mai bine cu cine esti in momentul de fata.

| neutrino a răspuns:

Intoarce-te si cel putin vorbeste cu ea.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Sa speram ca o fata va dori o relatie cu tine pentru a-l uita pe fostul apoi dupa o luna o sa puna o intrebare pe TPU: "m-am combinat cu asta dar il vreau p'ala inapoi. Ce ar trebui sa fac?"