| UnOarecare a întrebat:

In ultimele 5/6 luni ...sunt atras numai de fete care au deja prieten[mentionez ca unele au fost dornice de aventuralaughing ], numai gasesc nicio fata singura care sa ma atraga.
Oare ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele s ca un ocean
cu valuri si fara valuri
cele care vor aventura se aventureaza panan inima ta

pana la urma o sa gasesti una numai si numai pentru sufletul tau. bye nororc...

3 răspunsuri:
| ElevatorStricat a răspuns:

DAca esti dornic de senzatii dari continuua si ardele dar ai grija sa nu te ia la omor gagikasu. si daca e sunt cu^ve n-am nimic impotrivahappy si in legatura cu asta cautati perechea o fata care sa te inteleaga.

| astridwhite a răspuns:

Stii cum se spune, toate femeile bune sunt luate. Doar o vorba.

| Darius2610 a răspuns:

Incearca sa le cuceresti si pe cele cu iubit