| KaNfETkA a întrebat:

In ultimul timp a uitat de mine, nu prea imi acorda atentie. Ese mai mult cu prieteni lui pe mine nici nu ma suna oare nu ma mai iubeste? Ce ar trebui sa fac ca sa-mi acorde mai multa atentie?

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

In primul rand poate fi si faptul ca s. a obisnuit cu tine si considera ca nu mai e asa necesara apropierea aceea dintr. e voi, dar daca tu simti ca el chiar s. a racit incearca sa ii zici asta, fa. o acum inainte sa nu regreti.Totusi daca tu nu te simti bine in prezenta lui, lasa. l pentru ca tot continuand asa vei suferi mult. Sper sa se schimbe si sa va mearga bine!happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ii mai pasa de tine, o conversatie intre el si tu poate ceva se remediaza daca nu atunci adio si continui viata inainte singura

| Pissy a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa-i explici ce te nemultumeste la relatia voastra.