| Prankster6 a întrebat:

In ultimul timp toata viata mi se pare degeaba... singurul lucru care ma consoleaza e cea mai buna prietene. la balul de anul asta am intalnit un baiat eu am castigat miss-ul iar el mister popularitete. Din timpul balului am inceput sa iesim El nu e un golan sau cine stie. Intr-o seara cand am intrat pe mess am inceput sa povestim, s-a ajuns la nu stiu ce chestie si a spus ca nu mai intelege nimica din "relatia" noastra. Apoi spunandu-mi ca tine prea mult la mine si nu vrea sa fim decat prieteni a iesit sub pretextul ca trebuie sa o lase pe sorasa la pc. Ce e greu e faptul ca eu sunt in B iar el in C cand ma vede prin scoala se uita cumva dezamagit la mine apoi in pamant si pleaca sad. Chiar il plac dar nu stiu ce sa fac, in ultimul timp viata mea a fost foarte dezamagitoare...

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mdeahappy.O discutie,ceva? Mie una mi se pare ideea"salvatoare".Eu zic ca tu nu ii arati cat il placi, daca a"bagaT" scuza de genu`... Spune`i ce simti pentru el. Poate va impacatithinking Daca nu resemneaza`te, dar nu te arunca repede pe altu`...happy

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Din cate imi povestesti inteleg ca te simti prost pentru ca ai fost parasita.Nimic nu-i mai bine decat sa vorbesti ce el frumos si daca spune ca tot nu te intelege asta inseamna ca nu o sa inteleaga nici in viitor.Cauta un alt baiat mai bun care intelege ce simti si totul va merge mai bine.

| RoUzIe a răspuns:

Cum a spus si Camelia te simti parasita... incearca sa discuti cu el si vei afla ce la facut sa reactioneze astfelbig grin