| danutza_8681 a întrebat:

In urma cu 1 an si 4 luni am facut dragoste cu un baiat de 2 ori dupa ne-am despartit si nu am mai avut contacte sexuale cu nimani pana acum.Acum am un iubit de ceva timp si i-am spus ca inca sunt virgina.Crede-ti ca as putea face ceva sa nu observe ca nu mai sunt virgina? Sau s-ar putea sa nu se observe acest lucru dupa atata timp si ca am facut doar de 2 ori? El a mai avut contacte sexuale cu diferite fete.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca va observa. N-are nici o importanta cat timp a trecut sau de cate ori ai facut sex. Himenul s erupe prima data si e definitiv.
Oricum, ce te intereseaza, e clar ca nu dai doi bani pe tipul asta. Nu cred ca o femeie ar minti un barbat la care tine macar un pic. Tu il consideri un gunoi, care nu merita nici un pic de respect, asa ca imi imaginez ca tia-r fi usor sa-i spui: te-am mintit, prostule, ce te miri. Relatia asta presupun ca e oricum doar o bataie de joc din partea ta, asa ca nu vad ce ai de pierdut.
Sincer sunt socata ca exista femei ca tine si inteleg de ce unii barbati sunt misogini si ma rusinez ca suntem amandoua femei.

| monyk a răspuns:

Buna,minciuna nu duce la nimic bun.Nu inteleg de ce trebuia sa ii spui ca esti virgina, pentru.ca daca ai facut-o de 2 ori nu e o crima si daca o faceai de nu stiu cate ori,daca el te iubeste, te accepta asa cum esti.
Cred ca el isi va da seama ca nu mai esti virgina, nu prea ai ce face ca sa nu afle.Mai bine spune-i adevarul ca nu e o mare gravitate,daca tine la tine va ramane cu tine si nu te va lasa pentru asta, dar fi sincera cu el, ca mai tare il va deranja minciuna ta daca isi va da seama ca l-ai mintit.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu vei putea ascunde asta.
Se va vedea difetenţa.
Cum vei scoate sângele,la momentul actului?
Fiecare atingere, fiecare simţ, toate îţi sunt comune.
Nu vei tresări la atingerea lui.
Şi el va simţi asta.
Se va simţi trădat şi nu te va ierta niciodată pentru faptul că i-ai ascuns adevărul.

| CoquineNoire a răspuns:

Daca este un baiat experimentat va simti daca nu mai esti virgina.dar totusi daca ai facut'o doar d 2 ori.depinde s'ar putea s fii totusi stramta.mai ales ca a trecut atata timp.dar daca te iubeste cu adev va intelege ca probabil ai fost dezamagita in dragoste si nu va conta aspectu virginitatii.bafta!happy funda?big grin

| aliybella a răspuns:

Mai bine ii spui adevarul, sau daca nu vrei sa-i spui adevarul daca e suspicios zii ca poate ai himen elastic de aia nu iti curge sangewinking

| sssoriii a răspuns:

Bunabig hug Ma, n-are cum sa-si dea seama.Nu fiecare fata sangereaza la primul contact sexual. Daca el a mai intretinut relatii sexuale cu alte fete,tu de ce l-ai mintit? Acum n-ai ce sa mai faci, trebuie sa iti sustii in continuare minciuna caci de va afla, probabil se va supara.Deci nu, nu-si va da seama; Mult noroc!

| Marcela a răspuns:

Pai daca tu vrei sa nu isi dea seama ca nu mai esti virgina ai putea mima ca te doare un pic acolo si na... stii tubatting eyelashes

sau daca nu ...mai bine i-ai spune adevaru' si ca ai facut-o doar de 2 ori... daca tine la tine te va ierta ca l-ai mintit si va fi un dulce cu tine chiar daca nu mai esti virginahappy asta daca tu ii ceri happy

| Meteora a răspuns:

Normal ca-si va da seama, atat din punct de vedere fizic, cat si psihic.

| alle_2939 a răspuns:

De doua ori nu este asa de mult,dar totusi daca el a facut cu diverse fete isi va da seama dupa miscarile tale,eu iti sugerez sa fi mai timida la inceput si sa nu te misti tare bine, asa nu va afla doar daca i vei spune tu, funda?:*:*:

| bello a răspuns:

Depinde numai de tine, s-ar putea sa se observe, dar in acelasi timp s-ar putea sa nu se observe

| Kiduu_5579 a răspuns:

Pai du-te la doctor sa te coase inapoi...da mai bine nu minteaiwinking!