| zeratw a întrebat:

am si eu o nelamurire.Eu acum ceva m-am combinat cu o fata si acum suntem impreuna.Ea inainte a mai stat cu un baiat cu, care a avut 1 an si 4 luni de relatie, dar s au despartit din nu stiu ce motiv sau motive, ea mi-a spus ca se comporta urat cu ea si ca deaia.In fine. Intr o zi cand am venit de la scoala acum aflat niste lucruri de la niste prieteni. Mi au spus ca ei au iesit la un suc intr o seara cu fostul ei si mi au povestit multe chestii despre ea, de exemplu ca a fost la munte cu ea, a fost la mare, a fost peste tot si a venit si mometul adevaraului pe care voriam sa l aflu si eu... daca a facut dragoste cu ea, e l a zis ca da... in fine, dupa am intrebat o pe ea daca e adevarat si daca mai e virgina si mi-a spus ca daca facea dragoste cu el nu se mai despartea de el fiindca pentru fete acest lucuru e foarte important pentru ele, oare asa sa fie? pe cine sa cred? asa, deci eu am intrebat o daca mai e virgina si mi-a spus ca da, din cate am vazut pana acum mi-a dovedit acest lucru ca ma iubeste si ca tine la mine si mi-a zis ca nu vrea sa ma piarda pentru ca sunt cel mai potrivit baiat pentru ea.Si oarecum i am dat de inteles ca daca ma minte in legatura cu asta adica sa imi spuna mai tarzu ca nu mai e virgina si sa nu imi spuna acum, si e constienta ca daca aflu atunci eu in secuynda 1 ma despart de ea imediat, deci ce credeti, oare mai e virgina dupa 1 an si ceva de relatie?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu suntem Mama Omida să știm ce au făcut ei în 16 luni de relație.
Pe de altă parte, și chestia cu virginitatea e relativă. Cu ce te-ar încânta că are himenul intact, în schimb a făcut (poate! nu am de unde să știu!) sex manual, oral și / sau anal cu fostul „fără număr"?!?
Nu uita nici că pentru un băiat, să recunoască faptul că a fost cu o fată un an și ceva, iar în estimp ei au fost doar amici (fără niciun fel de „beneficiu") e practic imposibil, așa că mai bine minte (ce dacă o face de băcănie pe fată? oricum nu mai e cu ea!). Cât preț poți să pui pe vorbele lui? sau pe ale „prietenilor"?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Oricine poate sa minta nu ai de unde sa afli decat singur. El poate sa minta ca e genul laudaros si sa fie mare in fata prietenilor iar ea poate sa minta din mai multe motive poate spera la o reimpacare sau nu vrea sa faca si cu tine. Depinde ce fel de fata este acum asta trebuie sa afli tu daca e genul care calca pe cadavre e clar dar daca chiar te iubeste si tine la tine spune adevarul

| Harley18 a răspuns:

Cati ani ai?
Tu habar n-ai de treburile astea se vede de la o posta, logic ca numai e virgina daca a fost cu fostul ei peste tot... numai fi asa naiv.