| Anonym270827 a întrebat:

In urma cu 1 zi sau maxim 2 la ejaculare am avut o durere nasoala la testiculul drept, iar apoi a început sa fie durerea doar la atingere sub testicul cumva, iar apoi am zis ca am avut doar ceva crampe asa ca am zis sa ma pun sa dorm. Când m-am trezit durerea deja nu mai era nici la atingere nu ma mai durea, doar din când in când o mica durere sau doar o presimțire ca ma doare pentru ca la atingere sau altceva nu simteam nimic (parca sa spun ca se simte și puțin mai greu). Țin sa menționez ca am fost operat o data la 4 ani și la 13 ani ultima data nu țin minte sa va zic exact ce, dar nimic grav, a fost ceva usor. Îmi este frica sa nu fie o torsiune sau altceva dar nu simt dureri constante sau de nesuportat, rar când am o presimțire ca ma doare dar câteva secunde. Nu este o durere mare doar atunci pe moment m-a durut mai rau și usor usor m-a lăsat. Poate și ceva de la răcoare? Ieșisem din dus și o ora tot am stat mai despuiat va rog sa-mi răspundeți serios dau funda!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Durerea a aparut după sex sau după masturbare? Ce varsta ai?

| Anonym270827 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18 ani după dus am stat pe scaun pe prosop cum ar veni și in camera nu era frig doar ca am stat asa o ora mai dezbrăcat pe acel prosop și in timpul masturbării m au durut puțin testiculele și erau reci și la ejaculare am avut o durere doar la dreptul și după ma durea la atingere sub testicul după care la vreo câteva ore de somn când m-am trezit nu mai aveam nicio durere doar o senzație de durere și vreau sa adaug ca am început sa urinez puțin cam des de când mi s-a întâmplat asta adica acum 2 3 zile

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonym270827):

Ai nisip la rinichi de acolo durerea se resimte in testicule

| Anonym270827 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost la control am o infecție urinară nu e ceva grav.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceva de la racoare? Ce sa fie?
Ca doar nu te-a tras nimeni de testicule sau puta cand te-ai masturbat, dar daca ai frecat-o 1 ora intreaga cat ai stat dezbracat, atunci ai ranit teribil testiculele, fiindca nu mai aveau sperma in ele si tu ai continuat sa le freci.

Mergi la UROLOG daca i probleme aparuta dupa masturbare, ori masturbarea sa se faca in 5 minute si doar odata la 3-4 zile.

| Anonym270827 explică (pentru Violleta2022):

Mersi de răspuns și repet durerea mai mare sa zic asa a fost doar atunci pe moment și după doar la atingere dar după câteva ore de somn durerea a dispărut și uneori doar o senzație de durere pot spune pentru ca la atingere nu ma mai doare și doar sa zic ca este puțin mai lăsat (Doar la cel drept la stângu nu am avut nicio durere nimic) Și oricum răcirea la testicul este ceva mai grav?

| dullcat a răspuns:

Nu ar strica sa faci un control.