| Syponj a întrebat:

De 2 zile am o durere la testiculul drept dar numai la apăsări mai tari in rest nu ma doare, iar când apas simt o durere spre partea dreapta către apendicita(am fost operat) ar putea fi torsiune testiculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Si noi ar trebui sa stim toate bolile care produc durere intr-un testicul?!?

singura pe care o stiu eu e o sesiune dura de ball-busting big grin

incearca se te duci la doctor, poate ramai fara bila aia daca e ceva grav, iar durerea anunta ceva GRAV!

| Teo29 a răspuns:

Daca persista, mergi la urolog la consult si la ecografie.

| Osneros a răspuns:

Apasa-te si pe ochi, vezi daca doare.

| laurentiutirei a răspuns:

Salut.
De ce ai apasa pe testicul?
daca simt disconfor.
Sti ca cel mai bine este sa mergi la medic pe TPU nu cred ca sunt specialisti laughing
Si ai uitat sa mentionezi canf ai fost operat daca recent sau he he acum 3, 4 ani etc