| raduspace10 a întrebat:

In urma cu 4 ani, imi placuse de o tipa. Problema e ca ea era cu altcineva. Ideea e ca ea s-a dat la mine, si practic m-am combinat si eu cu ea. Practic ea avea 2 prieteni. El nu stia ca eu sunt cu ea, dar eu stiam ca ea e cu el. Timpul a trecut, i-am dat papucii tipei, si el la fel ( era cam curva ). Peste 4 ani, deja trecuse mult timp si m-am gandit ca pot sa mai ma "laud" la prieteni cu ce faceam eu pe vremea aia. Ideea e ca acel "el" cu care mai vorbeam a auzit despre asta, si acum este foarte nervos pe mine, nu mai vorbeste cu mine. Intrebarea este: cine este vinovatul in acest context: eu sau tipa?

4 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Ea, ca este o curva infecta. Nu ii ajungea o singura ***

| Valentina8 a răspuns:

Atata timp cat participi la actiune vei fi oricum invinovatit. Puteai pur si simplu sa ti vezi de treaba ta nu sa o faci pe curvaru' stiind ca ea e intr-o relatie te-ai bagat si tu, no, esti vinovat sau nu? Aia face ce vrea cu p***a ei, la urma urmei va ramane o c**** Dar tu? chiar asa? Manci din oala altuia?

| AlexValentinn a răspuns:

Femeia clar care ridica coada. Datoria ta este sa incerci, a ei sa te respinga.

| Hellboy96 a răspuns:

Tu si cu tipa sunteți vinovați, tu fiindcă te ai combinat cu ea chiar dacă știai că aceasta avea relație iar ea pentru că a acceptat.
Sa ai o zi frumoasa