| Andishor a întrebat:

In urma cu un an m-am indragostit de un baiat minunat. El mi-a spus ca ma iubeste si el, dar apoi nu stiu ce s-a intamplat. N-am mers mai departe. S-a terminat totul asa... neinceput. Ideea este ca eu inca mai simt ceva pentru el si mi-am dat seama de asta doar atunci cand am simtit o gelozie cand l-am vazut pe acel baiat impreuna cu prietena mea cea mai buna. Acum sufar enorm si regret ca nu am actionat la timp. Am vrut doar sa impartasesc durerea mea cu voi. Va iubesc, TPU.

P. S. Sfat din proprie experienta: Carpe diem!

Răspuns Câştigător
| DanAmarandei a răspuns:

Nu sunt eu prea religios, da' asta mi-a placut: When God closes a door, He opens a window! asa ca fii cu ochii in 4 happy Succes!

5 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Imi pare rau ca s-a intamplat asa!
Sper sa dai de persoane care sa tina intr-adevar la tine si de prieteni adevarati.

| giovannutzu a răspuns:

Ce sa-ti spun,imi pare rau.
poate ca nu era pentru tine,nu te merita, nu are rost sa-ti amaresti zilele din cauza lui, la toti ni se intampla. daca nu iubesti nu suferi. odata cu iubirea apare si suferinta in suflet.

Răspuns utilizator avertizat
| Andishor explică:

@soraya3456, nu sunt genul acela de persoana.

| Andishor explică:

Va multumesc tuturor foarte mult pentru raspunsuri. @DanAmarandei, si mie imi place foarte mult citatul.