| Soffia17 a întrebat:

Hei buna TPU, eram acum 2 ani, m-am indragostit de un baiat si el la fel de mine, a trecut un an, si m-am intrebat daca vreau sa fiu cu el, asa totul a mers bine, si m-am certat cu el din cauza ca n-am vrut sa-l pup oh go on. SI inca il iubesc, pe mess imi spune ca " esti penala, nu te suport " si cand suntem la scoala cand trec pe langa el nu e sa nu comnteze ceva {gen " Sofii, Pisii " } si am impresia ca inca ma iubeste, o prietena la bagat in lista si i-a spus ca eu sufar enorm dupa el, dar el e un obsedat de jocuri {4story} urasc asta, ce as putea sa fac? o parerea?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Da.unor baieti le pasa mai mult de un joc video decat de propria iubita, pentru ca ei inca sunt niste copii daca ma intelegi, stii oricum ca fetele se maturizeaza mai repede ca baietii big grin. Cred ca are intre 12-16 ani, nu? O sa ii treaca, sau macar intelege-l, cum tu esti obsedata de machiaj, de o relatie perfecta si de ciocolata laughing, asa si el. Incearca sa te joci si tu cu el, poate chiar iti va placea jocul laughing. Asa sunt baietii, in mintea noastra sunt niste ciudati, in mintea lor suntem niste ciudate. Incearca sa discuti cu el. Funda plz?

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu exista lucru mai presus de dragostea adevarata, cei care nu o apreciaza nu o merita, Dece iubesti mereu pe cel care nu te merita? Pentru ca te grabesti si nu judeci.

| alyzee a răspuns:

Incearca sa ai si tu putina demnitate, daca nu te jigneste de fata cu alte persoane asta nu inseamna ca nu conteaza, sfatul meu este sa-l ignori si la scoala si pe mess, oricine te numeste 'penala' in orice situatie nu merita atentia ta