| d3imoss a întrebat:

In urma unui contact sexual mi-au iesit niste bubite pe capul penisului gen cosuri care ma mancau dar au disparut intr-o saptamana aproximativ, ce ar putea fi? necesita un control de specialitate? astept un raspuns urgent va rog...

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o boala venerica, posibil herpes, candidoza sau altceva. E nevoie sa te vada cat mai repede un medic dermato-venerolog.

| catthshshshs a răspuns:

Du-te repede la un medic dermatolog. El iti poare spune exact ce aiwinking

| cristi202 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un medic, doar el poate spune sigur ce a fost.

| constantyna a răspuns:

Ar putea fi herpes genital, mergi la medic si fa-ti rapid analizele la recomandarea medicului dermato-venerolog! Sanatate! Si persoana de la care ai luat "bubitele" trebuie sa faca la fel, sa mearga cu tine, daca o cunosti.

| v1ntyla a răspuns:

Ai bubat happy