| Fcsb_Petrut_1999 a întrebat:

am avut si eu un contact sexual cu prietena mea si cand am scos-o aveam ceva bulinute albe pe penis. Stie cineva ce ar putea fi? Si eu am niste bubite rosii pe capul penisului, ce ar putea fi?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic dermatolog, care iti va explica, care sunt cauzele aparitiei bubitelor de care vorbesti.

| Fcsb_Petrut_1999 explică (pentru Emilian65):

Ok am inteles dar pentru ea? Ce sa fac?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fcsb_Petrut_1999):

Ea, adica prietena ta, sa se prezinte ori la o consultatie ginecologica, sau la un laborator de analize medicale pentru a-I fi recoltate probe ale secretiei vaginale in vederea stabilirii/determinarii daca organul ei genital este afectat sau nu de o infectie cu transmitere sexuala. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la un dermatolog sa-ti spuna ceea ce ai si poate iti va da el tratament pentru ceea ce iti va gasi.

| Fcsb_Petrut_1999 explică (pentru MihaiNicu23):

Da mersi dar pentru ea? Ce ar putea fi?

Răspuns utilizator avertizat
| MistocarulSRL a răspuns:

Alea albe erau sperma si bubele o sa-ti spuna un dermatolog ce sunt.