| aVicii a întrebat:

In vacanta ma duc la bunici si vine si varamea acolo, de aceeasti varsta 16. din cand in cand facem impreuna petting [nu radeti]
dar acum deloc doar o singura data, se fereste de mine ca de drecu` in ani trecut facem in fiecare zi...

ultima data a stata cam 10-15 min si dupa aceea fugit repede la baie si a facut treaba mica si dupa aceea a iesit pe afara.
am mai vazut odata pe chilotii ei un lichid alb sunt sigur ca nu era sperma straight face

-nu va speriati nu este ceva serios, nu ne dezbracam si prostii.

ce va avea? ne distram.

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

I-a venit si ei mintea la cap, si si-a dat seama ca nu e in regula ce faceti. Numai varta exista pe lumea asta?

| Polaris a răspuns:

Pet meeee
Pet meeee, my frieeend

| BlackheartQueen a răspuns:

Sunt un milion de fete pe lumea asta dar tu te orientezi catre familia ta. Frumos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum dracu sa nu se fereasca de tine, ce dracu incestul se pedepseste si prin lege

| unarab40 a răspuns:

Eu zic ca nu e interzis,,, bafta

| grab a răspuns:

Eu zic sa o intrebi pe matusa ta, daca i se pare normal ca mama ta sa aiba ceva impotriva ca 2 verisori sa se petting-uiasca intre ei pe neve fara ca bunica sa isi dea seama.

Ah, nu... cel mai bine ii intrebi pe taticii vostri! O sa mai ai fix 1.5 secunde sa o rupi la fuga!

Bafta!

| Annyya a răspuns:

Normal ca se fereste, si-a dat seama macar acum ca nu e bine. Nu conteaza daca spui ca nu a fost serios. Tu cam cat timp crezi ca aveati de gand sa mai faceti chestia asta? Maturizeaza-te si cauta-ti o prietena (vezi sa nu mai fie vreo ruda de a ta)!
Baftawinking

| Lorenuta2000 a răspuns:

Corpul ftelor elimina zilnic ceva alb, numit scurgere vaginara, e ceva normal, se intampla tututror fetelor cam odata cu prima mensruatie din viata

| AnalbagRevine a răspuns:

Melteanu are 2 sporturi preferate: fotbalu si incestu

| aVicii explică:

Ba da nu-i ceva serios....stiti ce zic?