| Ady060998 a întrebat:

Prietena mea vrea sa facem sex, am ajuns de cateva ori sa ne dezbracam pana la lenjeria intima... nimic mai mult... nu am avut niciodata un contact sexual.
La mine ar fi prima data cand fac asa ceva iar la ea pentru a 2-a oara.
As dori si eu sa incercam ce-i drept, problema este ca pana acum mi-a fost frica sa nu se intample ceva gresit asa ca nu am mers mai departe.
Zisese odata in cadrul unei discutii mai in gluma mai in serios ca prezervativul se foloseste numai cand te duci la bagaboante nu cand te vezi cu prietena. Sincer nu stiu ce sa fac, as vrea sa incercam un contact sexual, suntem de aproape un an impreuna si nu vad sa fie ceva rau, dar nu stiu ce sa fac.
Imi este frica sa nu o las insarcinata... eu as folosi prezervativ dar nu stiu daca nu o sa interpreteze chestia asta.
Ce sa fac?
Cat despre faza cu sanatatea, din cate stim amandoi nu are nici unul nici un fel de boala ce s-ar putea transmite sexual. Insa faza cu insarcinatul ma ingrijoreaza.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Între timp, într-un univers paralel...
Nu credeam că e posibil.

Oricum, ia-ti prezervativul si implineste-i dorinta aia, odata. Nu are alergie la el, crede-ma.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prezervativ folosesc oamenii educati si responsabili. Parerea prietenei tale, chiar spusa in gluma, ar trebui sa iti puna mari probleme privind caracterul si educatia ei.
In alta ordine de idei, nu stiu de unde stiti pur si simplu ca nu aveti boli, cred mai degraba ca nu sunteti deloc informati si habar nu aveti.
Foloseste prezervativ, daca ea considera cu aberatia aia, mai bine las-o balta, te mai face si prin alta parte de rs cu tampenii din astea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pe langa riscul morbid de a o lasa bortoasa si ati nenorocii viitorul eu iau in calccul si bolile pe care le poti lua de la ea, daca ea e pe premisa asta

| Oana92 a răspuns:

Prezervativul nu e doar pentru prostituate! E pentru oricine vrea sa faca sex si sa doarma linistit dupa. Protejeaza de boli si de sarcina, ar trebui sa ii explici asta si prietenei tale.

| DonaldTrump a răspuns:

Daca vrei sa o lasi bortoasa pe aia si sa iti distrugi viitorul sau sa iei nu stiu ce boala atunci nu folosi prezervativ insa daca esti baiat destept ar fi recomandat sa il folosestiwinking

| Ady060998 explică (pentru DonaldTrump):

Ok, mersi pentru raspuns big grin