| SunshineGirl a întrebat:

In vara am fost cu un baiat.Am stat cam o luna timp in care ne-am despartit de vreo 4 ori.Nu pot sa zic ca n`a tinut dar nici ca a tinut cine stie ce.De vreo cateva ori mi-a propus sa o facem... n`am acceptat si intr-un final ne-am despartit. A mai incercat sa se impace cu mine dar eu n`am mai vrut.De la un timp tot vine la mine in liceu la un vecin de`al lui dar de fiecare data cand vine se uita la mine, eventual zice ceva si vrea sa`mi atraga atentia.Azi s`a dat la mine, mi-a sugerat ca arat bine si mai multe chestii de genu`. Ma tulbura si imi revin niste amintiri. P. S, : Vara trecuta foarte multi erau impotriva noastra si eram subiectul preferat de discutie al multora. M`a si inselat spre sfarsitul relatiei. Ce credeti ca e de facut? Sa renunt sau sa fiu iar cu el?

Răspuns Câştigător
| alina44 a răspuns:

Daca ti.a propus sa o faceti, tu nu ai refuzat si v.ati despartit,e clar. Probabil se da din nou la tine pentru ca te place,dar incontinuu isi doreste sa ii dai ce vrea. Eu zic sa nu.i cedezi. Daca se da la tine,da`te si tu la el, joaca.te dar nu`i ceda. Spune`i nu cand se astepta mai putin. Asa o sa vada ce a pierdut si o sa regrete ca a pus sexu`in fata sentimentelor tale. bafta, scumpo:*

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

El te doreste doar. fizic.

| Alecsaandrra a răspuns:

Renunta.
vrei sa te mai intrebe inca o dta daca vrei s-o faceti?
te scutesti si de rasp la intrebare si de subiectul multora;-j
funda?:*

| alinutza92r a răspuns:

Este tipul carui ii place sa se joace cu focul,cel mai bine ar fi sa te indepartezi,noi fetele de obicei cadem in plasa usor si nu mereu putem sa le facem jocul pana la capat, mai ales ca e si periculos cu unii, cel mai bine, cred eu, sa fii indiferenta, indiferenta doare cel mai tare!

| kiiid a răspuns:

Pf.straight face
eu sincer zic ca nu merita sa fii din nou cu el.sad
adica.
ai zis ca te-a inselat spre sfarsitu` relatiei.
a facut`o pentru ca este foarte orglios.hee hee
cand a observat ca vrei sa o terminati.
i`a ''sarit tandara'' si a facut pe desteptu`.oh go on
nu merita.happy
sunt o gramaaada.love struck
si in plus daca nu arata chiar ff bine.oh go on
eventual.smug
da`te si tu putin la el.smug
fa`l sa te placa din nou.
si capteaza`i atentia.smug
iar apoi daca iti cere prietenia sau asa spui ca nu a mers prima data deci nu va merge nici a 2a.happy
parerea mea.hee hee

BAFTA!:*

bye.>big grin

| Lala_7531 a răspuns:

Eu as zice sa numai fii cu elwinking.
Parerea mea e ca el nu tine la tinewinking.
Acum. e alegerea tha :*.
Pa-pa:X