| anonim_4396 a întrebat:

In viata putem trai fara sa facem dragoste? Eu cred ca as putea rezista laughing Voi ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In intrebarile tale vad ca respingi dragostea si ai ură pentru barbati 99, 9%.
Dar din moment ce pui aceasta problema in intrebarea ta actuala, se pare ca nu esti prea convinsa de ceea ce declari.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fara dragoste da, fara sex NU

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O femeie rezista fara sex mai usor decît un barbat, exceptie facînd nimfomanele care ar face sex toata ziua si nu doar cu acelasi partener ci cu 100. Dar persoanele nimfomane ele sufera de un dezechilibru de o boala care le face sa se manifeste asa.

| RAY a răspuns:

Este treaba ta, dar nu minti pe alti ca vrei sex

| mihai69 a răspuns:

Plagiat:
https://www.tpu.ro/......ere-aveti/
===
On topic: de aia s-a inventat masturbarea.

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
Nu vreau nici să mă gândesc. Nu vreau nici să testez.
rolling on the floor

| Goete a răspuns:

Poti trai fara dragoste.
Intrebarea e daca merita

| VoidEternal a răspuns:

Din punct de vedere fiziologic e perfect posibil.

| oglindasultanului a răspuns:

Da poti, iubind obiecte si distrugand vietile oamenilor cu ele.

| Crackman a răspuns:

Nu cred o data ce gusti nu mai scapi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot.
Eu zic sa încercăm si sa aflam, ma chemi la tine in pat și dacă te opui tentației tu chiar poți o viata întreaga, recomand sa te pocăiești dacă chiar ești o fata cuminte, de fapt eu le ador ca și eu sunt asa, dar asta pana se stinge beculhee hee

| 120bulevard a răspuns:

Un exemplu care a ramas in istorie si care a adus o tona de beneficii omenirii, Nikola Tesla.

| gogugogugogu a răspuns:

Probabil nu se moare din asta dar nici nu poti spune ca ai trait viata daca nu-ti satisfaci aceasta nevoie primara. In plus, pe femei le afecteaza nervos lipsa contactului cu sperma barbatului. Parerea mea e ca numai o deceptie mare te poate face sa traiesti toata viata in abstinenta.

| SimonaBubu a răspuns:

Da și normal.Cei care se bazează pe cariera, nu mai au timp nici sa doarmă laughing

| Sorinelz1 a răspuns:

A crede nu e tot una cu a face.

| ciocanelul69 a răspuns:

Dc ai poza de profil cu Jake din Adventure Time?