| LarisaLarisaLari a întrebat:

In viata putem trai fara sa facem dragoste? Eu cred ca as rezista laughing Voi ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Dacă ai rezista, înseamnă că ai atâta putere încât să te faci măicuţă happy

| alynutza6820 a răspuns:

Nu cred că ai fi împlinit(ă).

| sofisis a răspuns:

Da, vezi preotii catolici. Vezi sihastrii, calugarii, maicutele etc.
Si exista si persoane care din motive fizice, de sanatate, nu pot intretine raporturi sexuale. Nu se moare de la lipsa de sex. Dar imi imaginez ca iti ia ceva sa te obisnuiesti cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum facem dragoste?
Prăjită?
Fiartă?
La cuptor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai de crescut cu mentalitatea asta.
daca tu ai dat peste idioti de 17 ani nu e vina noastra, ci a ta ca nu stii sa cauti unde trebuie, si pana la dragoste ai de mancat fasole muuulta.

| eviltwinnn a răspuns:

Poti, dar de ce gandesti asa?

| Iamnotme a răspuns:

Eu cred că poţi trăi, dar greu.
Cu mustrări de conştiinţă laughing

| Bobbye a răspuns:

Nu simti placerile vietii cu adevarat daca la o varsta nu vei face asta.

| Johnny69 a răspuns:

Oxigenul e mai important

| Ciocolataa20 a răspuns:

Lol da daca vrei copii?laughing))) Adopti sau ce faci? Cine ar rezista? E o chestie perfect normala pe care ar trebui sa o facem toti pentru placerelaughing

| DeathWish a răspuns:

Gigel Frone smug