| maraa_9303 a întrebat:

In viziunea voastra a baietilor cum ar arata fata perfecta?big grin.Chiar sunt curioasa de raspunsuri, cel mai interesant va primi fundita >desigur...Multumesc:d

Răspuns Câştigător
| Jeremy1 a răspuns:

In primul rand as vrea sa fie naturala, si la aspect, si la comportament. Sa fie profunda (in sensul de nesuperficiala), sa fie de incredere, sincera si culta. Sa inteleaga conceptul de egalitate intr-o relatie, ca nimeni nu e seful nimanui. Ah, si sa aiba un aspect placut.
In momentul de fata, cam asa ar trebui sa arate "fata perfecta" pentru mine, desi sunt constient cu nu exista asa ceva (sau poate exista, dar sunt foarte rare).

5 răspunsuri:
| itarkan a răspuns:

In viziunea mea... femeia perfecta...nu e asa greu, dar totusi:
-copilaroasa ( tot ce prinde in mana sa bage in gura)
-sa aiba palma mica (pe orice pune mana sa i se para mare)
-sa nu faca multa galagie atunci cand nu trebuie
-si daca arata si bine e super.

| covexrobu a răspuns:

Primul si cel mai important lucru sa vorbeasca frumos si sa nu aiba cuvinte obscene in vocabular, al doilea lucru sa nu aiba aere si figuri in cap, pe urma sa fie simpla si feminina. Sa aiba simtul umorului foarte dezvoltat si sa fie draguta. Cam atat in viziunea mea.

| Gabbitzu a răspuns:

Mara, presupun ca tu vrei sa afli unele secrete ale altor baieti, gresesc? oricum...

In Viziunea mea apare intodeauna o fata plina de fericire, o fata careia nu ai putea sa ii refuzi zambetul, adica indiferent cat de trista iti este ziua ea te face sa zambesti ' este o fata, misterioasa, crede-ma ca nici eu nu o cunosc, doar imi apare in vis...

O visez mereu in timp ce avem timpul nostru,, asta in vis "
Este bruneta, Ochi caprui, 170cm, sa fiu sincer, nu ma fenteaza corpul, dar nu este nici prea grasa nici prea slaba este potrivita, are o privire care pur si simplu te debusoleaza, miscarea buzelor sale te face sa te simnti iubit cu adevarat, Parca totul ar fi real, mai ales mangaierea ei :X:X:X:X big grin SUNT NEBUN NU? adica daca am o asemenea viziune inseamna ca am inebunit sau ceva de genul?
Gresit, suntem cu toti liberi sa visam la persoana perfecta, nu?
Acum ca mi-ai descoperit visul, ce o sa crezi despre mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar arata goala deci: numai casa mea si eu singur fara nici o partenera de viatawinking asa e mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum gandesc baietii de aicibatting eyelashes