| Emeraude a întrebat:

Cum arata o zi perfecta, in viziunea voastra?happy

Răspuns Câştigător
| CarMen_6610 a răspuns:

Pai in primul rand cu persoana perfecta dar asta difera de la oameni la oameni la mine ziua perfecta nu exista exista insa mai multe zile perfecte si acestea sunt langa prieteni mei cand sunt cu ei ziua e perfecta:Xcand sunt singura sunt plictisita dar asta e ce cred eu exista unele pers care ziua perfecta poate fi cand isi implineste un is sau mai stiu eu oricum bafta si sa ai o zi perfectawinking:*happy

7 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

In Romania e aproape imposibil sa spui ca o zi este perfecta. Si, cand in sfarsit poti spune despre o zi ca este perfecta ( in Norvegia sa spunem Emeraude), iti strici seara acea zi perfecta spunand ca ti-e dor de casa si de patrie.

Cine sa ii mai inteleaga pe oameni daca nu ei insisi?

| pengu a răspuns:

Undeva la munte cu prietenul meu, fiecare secunda happy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

În viziunea mea, o zi perfectă ar însemna o zi cu familia și prietenii, în care să mă distrez și să vizitez locuri frumoase și obiective turistice în orașul meu! O zi în care să fie toate programele și filmele mele preferate la televizor și să nu mă enerveze nimenihee hee! O zi în care să fiu mai optimistă și să am ocazia să mă odihnesc.
Să dau un party și să merg la mare! O zi perfectă la mine cred că ar trebui să dureze cam 48 de ore, pentru că aș vrea să fac foarte multe lucruri și să merg în multe locuri, iar 24 de ore nu îmi ajunghee hee

| imortal a răspuns:

Mai putin buna decat cea precedenta big grin

| imortal a răspuns:

Vroiam sa zic "putin mai buna" big grin scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand familia, copii in preajma!