| Just a kid a întrebat:

Inca cevasadam incercat sa ma pun in locul lui si multe nu mias suporta din ce i-am facut dar si el a gresit si inca foarte frt mult si eu la randul meu l-am iertat.acum cateva zile l-am intrebat cum se simtea cand stia ca ne desp de tot si mi-a zis ca niciodata no simtit ca ne desp de tot pentru ca stia ca ne vom impaca cumva si ca daca nu vroiam eu gasea el o modalitate sa ne impacam. ce inseamna asta? oare acum face la fel si face asta pentru ca stie ca orkm o sa ne impkm cumva? sau a ziso ca sa se afle in treaba? si... oare ma mai iubeste? tinand cont ca inainte cand era vorba ca ne desp facea si imposibilul sa ne impacam(si daca cumva ma suparam nu conta motivul facea orice sa imi treaca.chiar daca de multe ori chiar eu incepeam si eram de vina el lasa d la elsad )

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu zic sa lasi sa treaca o perioada de timp sa se calmeze apele; nu stiu daca te iubeste, doar el stie dar ma gandesc ca te-a iubit si te iubeste din moment ce a fost cu tine ceva tot simte pentru tine ca nu cred ca a fost cu tine doar asa sa nu fie singur ca fete mai sunt pe lumea asta; in fine, amandoi a-ti gresit pentru ca asa se intampla, de multe ori din iubire gresesti, dar daca iubesti esti capabil sa ierti, ma gandesc ca te-a iubit pentru ca ti-a iertat greselile. Daca va iubiti va veti impaca voi pana la urma;
iti spun asta ca am trecut si eu printr-o experienta asemenatoare oarecum, adica m-am tot despartit de el si m-am impacat cu el, ne jucam de-a soarecele si pisica, uite de exemplu am fost desp. 4 luni si normal ca sufeream mult si mi-am pierdut orice sperantade impacare, dar uite ca pana la urma iubirea a invins, acum ne intelegem fb.Deci niciodata sa nu spui niciodata.

| liuda4ka a răspuns:

Intzelegi baietii mai greu isi simt vina fata de fete tu tzinete mai mindra, poate el sa deprins ca voi usor va impacatzi shia acum el ashteapta tu sa te apropii insa tu sa nu o faci si doar atunci vei vedea atitudinea lui fata de tine...