| Just a kid a întrebat:

Ofsadiar ne-am despartit doar ca nu inteleg ce are.ieri cand am vorbit ultima data a vb frt frumos:Xsi neam inteles super si ieri inainte de asta si alaltaieri.problema e ca m-am enervat ca nu m-a sunat vreo 3-4 ore si i-am zis iar ca vreau sa ne desp.pe urma tot eu i-am zis sa ne impkm da el nu putea vb la tel si i-am zis sa imi dea bip dca vrea. mi-a dat. l-am rugat cand poate sa ma sune da a trexcut vreo ora si iar m-am suparatsadsi am vbt cam urat(i-am dat msg)si normal ca nu m-a sunat oricum. i-am zis iar sa ne impacam insa nu mia mai raspuns deloc.il intrebam daca e sup nu raspundea.nu mi-a zis nici daca suntem nici daca nu impreuna. l-am rugat sa imi zica daca vrea sa il las in pace.nici asta na zis.isi inchisese telusaddaca il sunam imi inchideasadazi tot nu m-a sunat(cand is al scoala ma suna mereu in pauze.nu si azisad)i-am cerut scuze ca am inceput iar cu"ne despartim"da nu-i pasasad. ce sa fac?sadpana la urma si el a gresit nu numai eusadnu vrea sa zica nici ca da nici ca nu.plus ca i-am zis"daca vrei sa ne desp da un bip si iti zic si parola de la mes"(ca neam schimbat unu altuia parolele de la mes insa el mia ziso pe a mea acu cateva zile cand neam mai certat o data. el nu mia ceruto pentru ca era sg ca o sa ne impacam)si tot nu mi-a dat bip. ce sa fac? ce sa mai cred?sad

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Gandeste-te un pic, cum sa nu se supere daca tu faci asa? Nu te-a sunat 3 ore, probabil a avut treaba sau a dormit sau, cine stie? Pentru binele tau, al vostru las-o mai moale. O sa se sictireasca si la un moment dat cand tu o sa mai pui capat relatiei n-o sa mai vrea sa va impacati.Incearca sa fii un pic, doar un pic mai indiferenta, acorda-i putina libertate.De ce esti asa, ti-a gresit cu ceva, te-a inselat? Daca el te suna in fiecare pauza, inseamna ca-i e dor de tine si vrea sa te auda, de ca sa fii mereu pusa pe cearta? Acorda-i un timp(o zi, doua)si incearca sa vorbiti.Recunoaste-i ca esti un pic mai dificila si roga-l sa te ajute sa te schimbi un pic. Fa-l sa te inteleaga.

| francesca a răspuns:

Fata, imi este mila de prietenul tau. tu stai toata ziua cu telefonul in mana? vrei sa te sune la fiecare ora? nu aveti si voi viata voastra(separata)colegi, prieteni, parinti, activitati? pai cred si eu ca s-a saturat sa tot ii zici "vreau sa ne despartim","vreau sa ne impacam" de nu stiu cate ori pe zi.lasa-l un pic sa respire, sa mai iasa cu baietii. da-te si tu la prietenele/colegele tale, cand te plictisesti.il stresezi prea mult.cum sa te sune daca tu esti imbufnata mereu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grow up.

| pelvira a răspuns:

Las ca o sa treaca laughing