| Aleeeeeeee a întrebat:

Heii guys!

Maine o sa am primul sarut [love struck]. Dar mie putin frica pentru ca nu stiu sa sarut si prietenul meu nu stie ca nu am sarutat inainte [ nu ar fi vreo problem daca ar stii, dar el are mai multa experienta decat mine ].

Vreau cateva sfaturi, link-uri unde sa-iti explice cum se sarutahee hee.

[ Funda love struck ] `

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu știam că sărutul este programat!
Dacă are el atâta experiență, ție de ce îți este frică? Te învață el.
Pa, pa.

| Aleeeeeeee explică:

Sunt sigura pentru ca am vorbit cu el despre asta [ day dreaming ].

| CatalinaC a răspuns:

Nu e nevoie sa iti faci griji in privinta astalaughing) Asa credeam si eu la inceput, cum ca nu stiu sa sarut. O sa vina totul pe moment daca baiatul stie ce are de facut. Daca nu, o sa vezi ca tu singura o sa preiei controlul si totul va fi ok. Dar am o intrebare: De unde esti atat de sigura ca maine o sa va sarutati?

Răspuns utilizator avertizat
| Vampire_2063 a răspuns:

Totul va veni de la sine!;-x
succes!:*