| Artemis a întrebat:

Inca o intrebare legata de ceea anterioara pentru cei care au raspuns la aceasta, cat la % sau aproximativ este posibil sa ramai insarcinata in perioada nefertila? [+ ca am luat pastila de a 2 a zii ]Funda:* ca de obicei >big grin

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce intelegi prin perioada nefertila? Numai metoda calendarului sau ai facut teste de ovulatie? Daca ai facut teste, cate zile trecusera de la ovulatie? Daca nu ai facut teste, in a cata zi a ciclului menstrual erai si de unde stii ca era nefertila? Pastila ai luat-o prescrisa de ginecolog sau nu?

| cristianorudi7 a răspuns:

Aaa ai vazut-o pe aia de la in puii mei cu pastila de a 2 zi si gata ai vrut sa incerci si u. bv

| Artemis explică:

Cristianorudi7 happy daca tu urmaresti toate prostiile de la televizor nu inseamna ca si altii fac la fel ca si tine :*