| mikutzzza1000 a întrebat:

Inca o mica intrebare cum pot sa-i dau unu baiat de intales ca-l plac avand in vedere ca el e cam imatur si ia totul in gluma?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Daca e imatur cum spui nu ai cum sa-i dai de inteles.Si chiar daca ar fi "matur" cea mai buna cale sunt mereu cuvintele clare si gesturile.Nu da de inteles nimanui, fa-l sa nu aiba nici un dubiu ca-l placi!happy

1 răspuns:
| QueeN ♥ a răspuns:

Cu apropouri mici, subtile, de genul..."Te scot intr-o seara la o scobitoare?", sau intalniti-va mai multi prieteni si jucati adevar sau provocare...happy