| Dezo a întrebat:

buna Sunt un baiat De treaba (adica toata lume imi zice asta) si M-am indragostit de o fata cu un an mai mica decat minebig grinMomentan nu suntem inmpreuna.Eu o Iubesc, ne intelegem bine ca prieteni si vorbim in fiecare zi. iar partea cea mai interesanta este ca Ea stie ca eu o plac. Cum asi putea ca sa Fiu impreuna cu ea Avand in vedere Aceste Lucruri/(dar fara sa o sochez)

Răspuns Câştigător
| PaunCatalin a răspuns:

Dami voie sa nu te cred ca o iubesti laughing. Poate doar iti place foarte mult de ea, in cazul asta, eu zic sa iti iei inima in dinti si sa scoti fata in oras la o pizza, sa vorbiti, dai din vorba in vorba si o intrebi daca are prieten, daca zice nu, inseamna ca si ea vrea cu tine, dar astepta sa faci tu primul pas ( doar esti barbat ) daca zice da, inseamna ca nu vrea nimic mai mult decat o relatie de prietenie cu tine, ceea ce ar fi nasol. Ai grija cum o intrebi daca are prieten, ideal ar fi sa nu ii zici direct " ai prieten?" trebuie sa o iei cu texte de genul " prietenul tau nu se supara daca iesi fara el in oras?" si ea ar trebui sa zica " aaa, dar nu am prieten " laughing ma rog, intelegi tu, sper sa iti fiu de ajutor, anunta-ne si pe noi sa stim ce ai facut.

4 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Pai daca e cu tine la scoala. o tragi intr-un colt sau undeva si ai zici ca o iubesti si ce simti pentru ia,daca sunteti vecini,ai spui pe strada (ai zici daca vrea sa fie iubita ta)
pai uite un dialog sunt fata si stiu ce iar place:
''buna,as vrea sa ati zic ceva,sti ca te plac, dar a intervenit ceva mai grav TE IUBESC, e cam greu sa-ti zic doar daca vrei sa fi iubita mea, simt ceva pentru tine care ma apasa'' E DEVINA IUBIREA

| danutaaa a răspuns:

Salut dezo.la inceput ar putea sai demonstrezi kit de tare o iubesti.ar fi mai bine.crede-ma ii va placee.iar apoi invit-o sa iasa cu tine undeva. vriuntun loc frumos.si zii kit de tare o iubesti si kit de tare vreai ca sa fiti impreuna.chiar daca ea va spune nu zii ca macar prieteni buni sa ramineti. sper ca te-am ajutat.succes

| scarharo a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau, i-as spune pur si simplu: te iubesc. Dar mai intai incercati sa va cunoasteti putin, sa vezi daca poti sa-i depasesti defectele, si daca pare interesata de tine

| Ioana0308 a răspuns:

Pai intra intr-o discutie cu ea si intre timp o intrebi ai pr? si daca zice nu o intrebi daca vrea sa stea cu tine... zice da bv zice nu gasesti u altalaughing sper ca te-am ajutat. funda?