| anonim_4396 a întrebat:

Inca tin la fostul prieten si as vrea sa ma impac cu el dar tin si la actualul prieten. Nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere da vad ca numai eu am de suferit. Aman2 se comporta frumos cu mine si imi arata ca tin la mine.Nu vreau sa ii pierd.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa bine si hotaraste-te pe care il vrei mai mult, nu-i poti tine in sah pe amandoi, sa stii.
Ca sa intelegi care ti-e mai drag, inchide ochii si vizualizeaza imaginea in care fiecare din ei doi e de mana cu alta fata, aratand foarte indragostiti de acea alta fata.
La care din imagini ti se taie respiratia, pe ala sa-l alegi.
Si incheie relatia cu celalalt, il chinui si te chinui si tu.
Nu-i pacat?

| smile4mee18 a răspuns:

Decide-te! Nu poti sa-i ai pe amandoi.Sau da...depinde ce tip de baieti sunt si ce fel de relatie vreitongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of of si iar of, asa sunt oltencele frate, arzoaice rau laughing dracu sa ne ia daca te inteleg, ba te plac 4 baieti ba pe'astia 2 nu vrei sa-i pierzi. Nu face nimic, pina te mariti trebuie sa experimentezi asa ca explica la toti prieteni ca vrei sa fi cu toti si vezi care dintre ei intelege acest lucru, care e de partea ta inseamna ca te respecta

| VictorFlorin55 a răspuns:

Pe actualul il vei compara mereu cu fostul, poate crezi ca nu-l mai iubesti, ca esti indragostita de celalalt, dar nu mereu e asa, si in timp sigur ti se va accentua starea de rau, si il vei vrea pe fostul