| ralucamirabela a întrebat:

Buna TPU.kiss Am o problemmmmmaaacrying De ieri sunt cu un baiat, si tin la el.fostul meu prieten nu a aflat, si vrea sa ne impacam, si eu vreau pentru ca tin mult la el, si vreau sa ma impac cu el.Si nu stiu pe care sa il aleg.crying help. tin la aman2 mult.Si nu vreau sa se supere actualul pe mine daca ma despart de el, si nu vreau nici sa se supere fostul ...sunt confuzaaaa.nu stiu ce sa faq. funda

4 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Miky. Din moment ce fostul te-a trădat, acum că eşti cu alt băiat vrea să te testeze dacă mai ţii la el. şi după ce te desparţi de actulalul. Te lasă cu ochii`n soare! Şi nu mai contează dacă ai plâns! a fost în trecut oh go on! Cum spune în adda-prietenie adevăratăwinking "Trecutul e trecut!, Viitorul contează acum!" aşa că lasa`l pe fostul şi vezi ce facewinking rămâi cu actualul. :*
Sper că te-am ajutat happy
Fundiţă puppy dog eyes?

| dyenyka a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa nu te impaci cu fostul.Sti tu mai bine de ce ti-ai gasit alt prieten. Daca te-a ranit o data nu va ezita sa o faca a2a oara. Oricum faci cum vrei tu.winking

| ralucamirabela explică:

Pai tin prea mult la fostul`.nu era zi sa nu plang pentru ca nu este langa mine.si acum cand am sansa sa ma impac cu el...eu ce fac?

| habarnamcenume a răspuns:

Desparta-te de amandoi:d
cel mai simplu cred eu