| cris82ro a întrebat:

sad incep sa ma las pagubas. Nu imi da niciun motiv sa mai incerc sa-i intru in gratii! Nu ma pot apropia mai mult de ea decat ca prieten! Ce sa fac? Renunt sau mai insist?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Renunta... daca vroia ceva iti dadea un semn... un mic gest... Daca iti spune sau ti-a spus... vreau sa fim doar prieteni...sau ce bine ne intelegem ca prieteni e clar ca nu vrea nimic mai mult! Mergi la o fata care merita iubirea ta...pentru knu ne dam seama de ce avem alaturi pana cand nu il pierdem!

14 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E mai bine sa renunti... daca ti-a spus ca nu vrea decat sa fiti prieteni nu are rost sa mai incerci... dragoste cu sila nu se poatewinking...cauta-ti pe altcineva care sa te iubeasca cu adevarat!
pa pa!

| Cryssy a răspuns:

Off... daca nu vrea sa fiti decat prieteni.asta e.incearca sa nu fii trist. viata merge mai departe.

| asya a răspuns:

Nu fi suparat...mergi mai departe..nu uita ca roata se invarte...si o sa-i para rau!:*

| cris82ro explică:

Cred ca ai dreptate!sad

| cris82ro explică:

Stiehappy Stie ce simt pentru ea. pur si simplu nu ma vrea mai mult de atat! Punct! Si gataaaa trecem mai departe! (femeile astea...)

| cris82ro explică:

Nu imi este iubita! ne-am cunoscut recent! Oricum nu mai conteaza. nu mai are rost sa incerc! Mersi de sfat!

| byenkutzyk a răspuns:

Renunta! Daca nu te vrea las-o! Mai asteapta si o sa vezi ca persoana potrivita o sa apara cand o sa te astepti cel mai putintongue...Probabil nu te incalzesc cu nimic sfaturile noastre si spui ca din gura e usor de spus... Dar de executat e raustraight faceAsa si e! Eu te inteleg si stiu ce greu ewinkingSi mie imi spuneau la fel... Dar era greu sa executsad... Timpul le va rezolva pe toatewinkingTrebuie sa ai doar putina rabdarekiss

| byenkutzyk a răspuns:

S-a intamplat de multe ori ca un baiat sa tina la o fata iar ea nu... Iar cand baiatul a uitat-o a inceput ea sa tina la el... Dar degeaba.Era prea tarziuhee hee...Cand a tinut el la ea nu a tinut ea la el, iar acum cand tine ea la el nu mai tine el la eahee heeCam asa etongue...Nu iti pierde speranta... O sa vina si ziua in care o sa iubesti si o sa fi iubitkisslove struck

| xxxnonamexxx a răspuns:

Depinde de ce iti doresti tu cu adevarat...nu cumva crezi ca e mai bine sa-i spui direct decat sa umblii cu indicii?

| patricia_1074 a răspuns:

Ignor-o...de fapt arata-i k nu-ti mai pasa de ea...nu o jigni doar evito... o va durea! daca ii pasa macar putin de tine o va durea...si daca va fi asa ...sigur iti vei da seama...fi destept!

| patricia_1074 a răspuns:

Depinde daca e singura...are prieten...pentru ca daca e asa... poate si de asta nu iti da semne ca e interesata! sau daca i-ai facut vreun rau in trecut pe care nu-l poate uita...sa stii ca e foarte greu! spun asta din experienta...nu e cazul sa renunti dar trebuie sa ii arati ca te-ai schimbat in asa fel incat sa vada asta direct de la tine...

| claudiu1818 a răspuns:

Exact in situatia ta sunt si eu, imi place de o fata, cred ca si ei, imi zambeste mereu, ma saluta, dar nu mi-a dat nici un motiv pana acum. Si eu m`am lasat pagubas de azi.

| piscot a răspuns:

Cum sa renunti?!surprise

| ZupperSweet a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa renunti daca fata a zis ca nu vrea mai mult decat prieteni trebuie sa intelegisad cu toate astea trebuie sa te gandesti ca o sa vina vremea cand posibil ca ea sa se indragosteasca la randul ei de tine si poate pe tine nu o sa te mai intereseze...sunt cazuri si de genul asta tongue oricum fi increzator viata merge inainte si ai sa iti gasesti pe cineva pe masura ta :*