| brunett3 a întrebat:

Incomodeaza gloss-ul la sarut? tongue

Cu sau fara?/

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Fara. pentru baieti e mai. frumos asa.
Incearca balsamul ala de buze de la Niva cu cirese, iti face buzele superbe si nici nu incomodeaza la sarut love struck. Din contra.

| Ana a răspuns:

Prietenul meu prefera fara happy

| ivona a răspuns:

Depinde, daca folosesti un gloss rezistent la transfer s-ar putea sa nu incomodeze.

| doriiy a răspuns:

Fara xD cu toate ca sunt fata, prietenul meu si-a dat cu gloss ca sa vad cum se simte el laughing mai bine fara :p :d

| PrincessConsuela a răspuns:

Daca ar incomoda prin toate filmele si reclamele nu s-ar mai da si sa arate ca dupe ce se dau se mai si:*. Nu cred, mai ales ca au si parfum draguthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, o sa te manjesti

Răspuns utilizator avertizat
| Adde_3598 a răspuns:

Iubitulului meu nu-i place cand gloss-ul e prezent pe buzele mele. dar eu sunt de parere ca nu are nici un efect negativ asupra sarutului.

| Adde_3598 a răspuns:

Iubitului meu nu-i place cand gloss-ul e prezent pe buzele mele... dar eu sunt de parere ca nu are nici un efect negativ asupra sarutului.