| Noask a întrebat:

Aparatu dentar incomodeaza la sarut

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, normal nu ar trebui, mai ales daca sti sa saruti, nu cred ca aparatul dentar incomodeaza, posibil.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o intrebare sau o constatare, ca nu ai pus la sfarsitul frazei nici un semn de punctuatie!
Daca este intrebare, atunci raspunsul este ca nu! Se poate sa ai probleme din cauza ca stai cu capul in jos!laughing))

| hehehe a răspuns:

Buna. tu saruti cu dintii?
Nu vreau sa fac misto. sau chestii de genul.
Dar nu ai aparat dentar pe limba :d. Cum a mai spus cineva. daca stii sa saruti, nu ar trebui sa fie o problema big grin.:p

mitsu.

| Deyutza a răspuns:

Si ce ai vrea sa fac eu? laughing (intrebarea este? daca ai castigat la super bingo sau ce?) rolling on the floor

| Deyutza a răspuns:

Si ce ai vrea sa fac eu? laughing intrebarea este? daca ai castigat la super bingo sau ce? rolling on the floor

| bulebule a răspuns:

Serios?

| ByZZy a răspuns:

Sfat d la mine...nu va combinati cu baieti care poarta aparat dentarlaughing doarerolling on the floor

| betty08 a răspuns:

laughing Habar nu am...laughingnu am incercat.laughing nu am avut parte de asa ceva tonguedar probabil ca nu... ce tb are aparatul cu limbalaughing