| anonim_4396 a întrebat:

De ce o incomodeaza pe prietena mea cand o sarut pe clitoris.

Răspuns Câştigător
| costyruixd a răspuns:

Sunt citeva lucruri d care ar trebui sa tii cont: barba sa fie bine rasa, nu atinge cu dintii acolo, nu fi prea dur cu limba este un loc foarte sensibil ce poare provoca atit placeri imense cit si dureri, asigurate ca stii exact cum se face nu te napusti asupra ei ca un canimbal flamind trebuie sa o faci intr-un mod lent si fin, intreab-o daca in generai ii place sexul oral, nu toate fetele vor sa li se faca sex oral, si mai este ceva, atunci daca ea nu vrea sa iti faca tie sex oral iar tu i faci ei ea o sa se simta ca obligata sa iti faca si tie, deci ea nevrind sa iti faca si tie sex oral te va respinge nu din cauza ca nu e placut dar ca nu vrea sa faca ea sex oral, Succes!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, este mai pudica. Incearca s-o convingi, ca iti place cu adevarat sa faci acest lucru (atat prin cuvinte, cat si prin limbajul trupului, mimica fetei), daca va avea si cel mai mic dubiu, nu se va simti in largul ei si te va respinge. Succes!

| Debb a răspuns:

Se teme in caz ca nu are gust bun.

| morena a răspuns:

Poate ca o faci prea badaran sau nu esti exact unde trebuie! Data viitoare spune-i sa te ghideze exact in zona unde-i place, altfel risti din nou sa o incomodezi! Si crede-ma ca nu-i deloc placut! Apropo, sper ca nu faci ce zice harciog si nu zgarii cu barbahappy

| Ana a răspuns:

Da intreab-o pe ea ce o deranjeaza, ce ne intrebi pe noi.

| Sexualitate a răspuns:

Poate că şi articolul nostru este de folos:
http://sexualitate.wordpress.com/......al-femeii/

| SteauaROsie a răspuns:

Poate se excita prea mult
cred ca nu plange cand ii faci astalaughing

| piktor a răspuns:

Ti`or fi uscate si crepate buzele.

| Alecs13 a răspuns:

Hai ma nene...sa fim seriosilaughing c drak intrebi aici laughing intreab-o p ea.

| Alexandra023 a răspuns:

E lesbi.

| PsihoHelp a răspuns:

Fiindca nu si doreste chiar daca ii provoaca oarecum placere. nu e genul care accepta sexul oral.