| Chitimus a întrebat:

Intotdeauna am avut un ciclu putin... dubios. Imi venea sa zicem intr-o luna pe 3 iar in urmatoare pe 13. Nu mi-am facut niciodata probleme pentru ca ma gandeam ca difera de la organism la organism.
In luna august, menstuatia mi-a venit pe data de 5. Pe 26 august mi-am inceput viata sexuala (protejata, normal. Durex Extra Safe chiar.) Pe 2 septembrie am facut din nou sex, tot protejat. Pana acum, totusi, nu mi-a venit ciclul. De pe 19-20 am o scurgere maronie, ciudata, care ma sperie, dar ciclul tot nu mi-a venit.
Ce credeti ca poate sa fie? Cred ca o sa fac un test de sarcina zilele care urmeaza dar am nevoie si de alte pareri.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Daca ai facut protejat nu iti fa probleme,si numai cat ti-ai inceput viata sexuala, ciclul tau era oricum dereglat, acum cum ai facut sex pentru prima oara s-a mai dereglat un pic.Scurgerea maronie ii faptul ca o sa iti vina, ai sa vezi

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Daca ai scurgerea maronie inseamna ca se apropie sa iti vina ciclu. stai linistita.