| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

Intr-o partida de sex cum ar putea lua fata controlul? Ce ar trebui sa faca? Vreau sa-mi satisfac iubitul. Vreau sa-l surprind. Vreau idei va rog!:* Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Mangaie-l,de la varful degetelor de la picioare,pana-n crestet! ne place sa ne faceti asta,chiar daca dureaza,suntem lesinati de placere...iar daca ai siputina nebunie-n tine,incearca un oral,il vei innebuni... uita-te de acolo,cand il lucrezi,in ochii lui,daca nu-i are dati pe spate! Gandeste-te ca-ti va raspunde cu aceeasi moneda si-atunci sa te vad! mangaie-l cu buzele,cu pielea ta,cu parul,cu sanii! de fapt,fiti doar voi,totul va decurge de la sine! unde exista iubire,restul lumii e neimportanta,sau ma rog, in foarte mic procent! bafta-ti doresc si, domina-l!

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Iubirea romantica este una dintre cheile unei relatii fericite.

E acea parte amuzanta a relatiei, in care ai ocazia sa-ti arati sentimentele pentru partener. Pentru a face sex de calitate, trebuie sa fii spontana si sa stii ce faci.

Trebuie sa stii ce-l excita pe partenerul tau si cum sa-i faci toate placerile.

Iata cateva pozitii hot!

Countertop: sex pe masa din bucatarie.

Doggy Style: femeia sta in genunchi pe pat, cu spatele la partener, iar el o penetreaza din spate.

Wrap Around: femeia sta pe spate, partenerul o penetreaza si ea isi incolaceste picioarele in jurul lui pentru a simti o penetrare mai adanca.

In poala: femeia sta in poala partenerului.

Split Level: barbatul sta deasupra, cu picioarele departate.

Fireside: femeia sta in fotoliu, isi prinde partenerul cu picioarele, in timp ce el ingenunchiaza pe podea, in fata ei.

Futon: femeia sta pe spate pe marginea unei mese sau pat si isi departeaza picioarele. Barbatul ingenunchiaza si o penetreaza in timp ce ii tine picioarele pe umerii sai.

Inot: barbatul sta pe spate si isi departeaza picioarele. Femeia se asaza deasupra lui, cu picioarele ei peste ale lui. Ea controleaza miscarile.

Urgent: femeia isi departeaza picioarele in timp ce barbatul o penetreaza din spate, iar ea se tine de spatarul unui scaun sau canapele.

Head to Toe: barbatul sta pe spate, cu picioarele departate in timp ce isi penetreaza partenera, care la randul ei sta pe spate cu picioarele inspre el. Femeia detine controlul.

| Zaika_7941 a răspuns:

Baietilor le place ca fata sa faca tot,asa ca daca vrei sa iti surprinzi iubitul incepe inainte lui al saruta si cel mai important al dezbraca(prima data de blugi),apoi fi deasupra lui si fa tu toata treaba,iar daca nu ati facut niciodata sex pe masa, te-as sfatui, baietilor le place enorm...bafta,pupik

| yasser25 a răspuns:

Fa-i un favor oral!

| albina a răspuns:

Musca-l. Aoi fa-i un masaj pasional.