| mjalex98 a întrebat:

INtr-o piesa de teatru joc rolul printului si la sfarsit eu trebuie sa sarut printesa. Dar sa o sarut? o sa rada multi de mine si multi care o plac da eu nu o plac. eu sunt stilul punk merg cu placa ascult rock am parul lung ma imbrac in haine lalai.si ea e fata cuminte face tot ce ii spun parintii nu iese in oras.in mod ciudat toti spun ca ne potrivim. CE sa fac?

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Daca nu vrei sa o saruti, îi poti pune mana pe fata, si un pupic pe frunte e de ajuns.
Incearca sa discuti cu profesoara, sa'i ceri parerea daca o poti saruta, pentru ca asa scrie in scenariu, si fata se fie de fata.
Daca iti place fata, sarut'o, dar ai grija de ce va urma.happy

7 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Uita-te la "A walk to remember"batting eyelashes Nu spun sa crezi in povesti, doar ca asta e o copilarie ca nu vrei sa o saruti. Totusi, gandeste-te ca este doar o piesa si chiar de ceilalti vor comenta, comenteaza degeabahappy

| αndï a răspuns:

Nu e mare lucru, nu trebuie sa-i faci french acolo laughing doar un scurt kiss pe buze si nu-i nevoie sa te bagi cu ea... Nu va rade nimeni daca sunt oameni seriosi big grin

| Blue_2059 a răspuns:

Scuzati'ma. dar poate fata nu de tocmai de accord deci.nu o poti saruta asa deodata.
:]

| andrei a răspuns:

Punkistul naibidevilphbbbbtphbbbbtphbbbbt

| LoLo a răspuns:

O saruti si gata, ceilalti nu au de ce sa rad, sau daca rad nu ii baga in seama:P, sti filmul 'A walk to remember'? cand Landon a fost pus sa joace intr'o piesa si a trebuit sa o sarute pe Jamie, el era un baiat mai rebel si ea o fata cuminte, dar s-a indragostit de ea pana la urma:P...asa ca sarut'o fara nici o jena

http://www.youtube.com/watch?v=0FbZrXcrW4A&feature=related minutul 2:40

asa ca lasa'i pe ceilalti si fa'ti treaba pana la capat

bafta

| savingyou a răspuns:

Ma rog e doar o piesa! aici nu se vorbeste despre relatiile voastre! mai ales ca tie nu-ti place de ea! pur si simplu fa-ti treaba! SARUTO! si atit! succes|!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mjalex98, nu stiu ce sa spun, chestia e ca, nu e tocmai bine sa fii punk, si stilul ei e dragut, dar, as vrea sa iti spun urm. lucru : ea vrea sa se sarute cu tine? eu zic sa o saruti. un mic sarut, nimeni nu va rade, daca sunt oameni seriosi, cat despre sa o saruti pe frunte sau sa pui mana...se va vedea prea fals, deci, sfatul meu :Sarut-o, vom vedea ce v-a urma, caci, cei care zic ca va potriviti au mareeeee dreptate. Va completati perfect!