| TreiSurori a întrebat:

Intr-o seara am decis sa ii trimit prietenului o poza (pe telefon, mms) cu mine mai..sexy ( nu indecenta) si el a ras ca aveam "chilotei de bunicuta" (erau chiloti fara ata in fund, ci normali).
Iar eu de atuncinu mai am incredere sa ii trimit poze sau sa ma dezbrac in fata lui de frica sa nu rada de mine iar.
Ce anume pot sa fac?
Mi-a spus ca nu a facut-o din rautate dar eu asa m-am simtit.
Si ma intreaba " ce te-ar face sa ai mai multa incredere"?
Iar eu nu stiu ce sa ii raspund.
Eu am 20 el 22 - ma puteti ajuta va rog,?
orice sfat e binevenit.

Răspuns Câştigător
| Damy0303 a răspuns:

Hai ma acuma nu trebuie sa te superi asa pentru asta. Si mie mi-a spus prietenul in gluma ca am ''chiloti de babe'' da nu m-am suparat si in plus nu prea port bikini ca ma enerveaza dar nu l-am bagat atuncea in seama si dupa aia nu o mai zis nimic si tot de aia normali am purtat in continuare. Nu trebuie sa te superi sincer, poate a glumit si el. Si in plus de ce sa pierzi toate momentele frumoase cu el pentru o pereche de chiloti sincer.

10 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Parerea mea ar fi, sa te accepte si cu bune si cu rele daca tu vrei sa porti ce vrei tu pe tine, nu vad ce are impotriva!?

| ClauditaSmile a răspuns:

Daca vrei multumeste-l cumva.

| MadaSweet18 a răspuns:

Dc porti chilioti de bunicuta nu inteleg? ai 20 de ani nu 70.Nu-i mai trimite poze sau poarta tanga.

| TreiSurori explică (pentru MadaSweet18):

AStia sunt chiloti de bunicuta : http://4.bp.blogspot.com/....../tetra.jpg

Iar eu nu purtam asa ceva in poza ci : http://cdn.allshops.ro/......normal.jpg

nu mi se par de baba :)

| MadaSweet18 a răspuns (pentru TreiSurori):

Nu sunt de baba aia pe care ii purtai tu, iubitul tau are o problema cu ei.Probabil nu-i plac si de aia ti-a zis asa ca sa nu mai porti de aia.

| ErikaEri a răspuns:

Acei ''chiloti de bunicuta'' sunt extrem de sexy. pozele facute astfel se numesc ARTA nu rusine. continua sa ii porti, pe langa atitudinea extrem de sexy, este benefic si pentru sanatatea ta. bine, ce-i drept, vezi ce model porti

| intelboss a răspuns:

Copilasilor nu va mai certati, gata iarta-l poate a zis-o doar in gluma, si tu daca vrei sa ii trimiti poze sexy trimite-i poze nud sau cu haine pe tine asa-i cel mai bine pentru aman2, trebuia sa iti faci o poza si cu absorbante pe chiloti, in fine pentru atata lucru nu il ierti tu. succes in continuare

| ARTHUR8033 a răspuns:

E banala chestia pentru care te-ai suparat si ar trebui sa treci peste asta, iar el sa te accepte indiferent de ce ai purta, daca intr-adevar tine la tine si te iubeste. Daca te tine doar ca arati bine si te vede doar purtand tanga sau bikini si in mintea lui te asociaza cu vreo starleta porno, asta e alta discutie si problema. Sunteti tineri si ar trebui sa aveti o discutie si sa lasati chestiile banale si stupide deoparte daca e o relatie pe bune, daca e doar ca stau ca are bani sau ca arata bine (in cazul tau) si doar sex atunci nu vad viitorul.

| sebrant a răspuns:

Sunteti copii! Copii se cearta pe lucruri minore.Pwp

| sebrant a răspuns:

Cel putin mie imi plac chiloti fara ata.