| ghjh a întrebat:

Hei. am si eu nevoie de un sfat. Am nasul cam mare si m-am imprietenit cu un baiat, vorbim de ceva vreme si vrea sa ne vedem. In poze nu il am asa mare, dar imi este frica sa nu rada de mine. El ma place pe mine, dar poate cand o sa ma vada fata-n fata nu o sa ma mai placa.Ma puteti ajuta cu un sfat? sad

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Ai inceput bine."Am nasu mare si m-am imprietenit cu un baiat"laughing)Daca rade e un ratat si tu n ai nevoie de ratati langa tinewinkingNu suntem toti perfecti iar daca Mr Perfectiune comenteaza sau ceva ii zici pur si simplu ca nu i de nasu tau laughing si pleci.

| Winddd a răspuns:

Întâlniți-vă și vezi cum iese. Nu are de ce să-și schimbe părerea. Un nas mai mare sau mai mic sau mai strâmb, nu e un defect. Sunt niște caracteristici ale noastre și ar trebui să le acceptăm. Dacă chiar te place, un nas nu o să schimbe asta.