| Silvian062 a întrebat:

Intr-un moment dat trebuie sa fie toti seriosi. Am 17 ani si imi place de una tot de 17 ani. Eu pana acum nu am facut de multe ori sex, de 8 ori si asta cu fete care ele au facut primul pas. Dar acum eu o sa trebuiasca sa fac primul pas. Cum sa o fac sa ma placa?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunici cu ea

| darrio2007 a răspuns:

Oare asa sa fie cum spui? Fetele care fac primul pas nu prea par de incredere sau cer un preț. Vezi poate că si asta va face primul pas si scapi de corvoadă.

| Silvian062 explică (pentru darrio2007):

Nu da niciun semn de ceva... nu stiu

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca cele 8 partide au fost cu prostituate odata ce au fost initiate de ele, de aici si incertitudinea ta ca nu vei stii ce sa faci cu actuala, care iti este prietena.
Fa-i un preludiu foarte bun, inainte de sex ca sa fie pregatita si umezita, si sa se bucura de partida aceea sexuala.
Nu uita sa pui prezervativul!

| ywar a răspuns:

Ii arati carasul din prima si ii ceri sa te termine cu gura. Optional poate inghiti. Daca o iei asa, sigur o sa sara pe tine. Fii hotarat si da-i la coada. Ce prinzi, f#ti!

| Silvian062 explică (pentru ywar):

Da sigur! Am fost cu alta cu care nu am facut nimic si odata eram in camera la mine ea a intrat fara sa zica nimic in casa la mine, in camera si cand m-a vazut a rosit si a plecat fara sa zica nimic. Si nu a mai vorbut cu mine.

| ywar a răspuns (pentru Silvian062):

Esti crud la 17 ani. Nu-ti consuma energia planificandu-ti partide de sex. Eu am facut-o prima data cu o fata la 23 de ani. Invatam pentru facultate, licenta, imi era capul la munca.

| Crackman a răspuns:

Vorbești cu ea

Răspuns utilizator avertizat