| anonim_4396 a întrebat:

Intrabare pentru fete! fetelor va palce cinava sava faca cunilingus? ce parere aveti despre acel baiat?

2 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Sincer.nu stiu cum e asa baiat. dar iti spun ce cred eu. daca el iti face asa ceva inseamna ca te iubeste mult.deoarece baietii iubesc sa le faca lor mai mult pe plac dar daca el face inseamna ca te iubeste

| veronica23 a răspuns:

Sunt doua categorii de barbati, unii care fac cunilingus sau sex oral.totaia si ceilalti care nu recunosc.eu personal consider ca acei barbati isi dau interesul sa faca femeia de langa sa se simta bine