| kastea a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru fete...ce parere aveti de cunilingus scirbos sau nu da sincer?

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Este cel mai tare lucru.

| r3ally a răspuns:

Nu e scarbos! Dar inainte sa il practici trebuie sa fii sigur de igiena impecabila a partenerei! Hai sa fim seriosi, nu e normal sa faci asa ceva cand e vorba de o relatie de o noapte, prostituate etc! Acum depinde de fiecare barbat, poate unii il considera scarbos...

| g2012 a răspuns:

E ceva ok! e placut... incitant si mai ales vorbind din punctul meu de vedere e binevenit in timpul preludiului!

| kastea explică:

Da eu stiu ca ii placut da cum il considerati scirbos sau nu?