| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le palce la fel de mult sa faca sex ca si baietii adica mna, noi ne uitam dupa fete si zicem "pff ce-as f****"

11 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Si fetele isi doresc, dar ele nu vorbesc despre asta.nu au incredere in prea multe persoane ca sa le spuna ce vor, ce cred, ce stiu despre sex.

| 5123fsda a răspuns:

Nu; s de acord cu ce zice-ti voi depinde de la om la om!
O fata mie si la un coleg mi-o propus pe clasa a 8-a (adica la 2 deodata sa o f***m, n-am acceptat)!
Si aia de la 13 ii practicanta amu are 16 si ii mai pofticioasa ca minelaughing

| andra_5121 a răspuns:

Pai normal ca i zici ca ai f****, dar din pacate nimeni nu s ar f*** cu tine. saliveaza in continuare big grin

| 000MadMAX000 a răspuns:

Suntem mamifere deci ne place sexul in mod egal doar ca fetele ne-au bagat cacatu asta in cap, cum ca daca vrem sa le fu**m trebuie sa le "convingem".Te iubesc si eu te iubesc suntem de 2 ani impreuna de ce nu vrei? dupa parerea mea nu vrea pentru ca ea stie ca nu stie sa se fu*a.

| Numero1 a răspuns:

Eu cred ca la fete sexul este mai impotant, adica pentru ele este un fel de ritual sufletesc-trupesc, ele fac sex din dragoste si pun foarte multe sentimente.De asemenea isi aleg cu atentie barbatul cu care isi imparte viata sexuala, pentru ca iarasi elel pun suflet in sex. Asta e parerea mea, eu nu-s fata, pentru noi baietii e mai simplu. P.S daca e dragoste in cuplu o fata va face sex si pana in 18 ani, o sa cedeze la un moment dat dar trebuie sa il iubeasca pe partener sau mai e si cealalta varianta adica e o fata usoara, dornica, obsedata sau termenul de c***a/pitipoanca.

| ShadowGhost a răspuns:

Numai daca e o c***a.Sincer,voi baieti ar trebui sa va uitati la cat de inteligenta e, cum se comporta e.t.c, nu daca are fund sau e dotata, dupa parerea mea.

| emaemma a răspuns:

Depinde de cat de t***a e fata aia laughing) eu una nu imi doresc decat dupa 19 ani laughing

| Criminala a răspuns:

Depinde de fata... unora nu le prea place...de exemplu eu iubesc sexul big grin
Dar sunt si unele care nu prea vor...

| valeaciorii a răspuns:

Fetele nu sunt ca noi baietii, ele sunt mai sensibile si clar nu vor sa fac sex decat dupa 18 ani