| ToTuleOK a întrebat:

o intrebare pentru fete.
Va plac baieti cu buze mai "pline" adica mai groase sau pe cei cuabuze subtiri

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,imi plac baietii cu buze mai pline

| NoSmile a răspuns:

Buna. Gusturile difera. Mie imi plac buzele carnoase, groase sa am ce musca. Plus ca e mult mai frumos sa te saruti cu un baiat cu asa buze, intotdeauna mi-a placut! Poate doar pentru faptul ca eu nu le am asa.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pline...laughing Carnoase! Ca sa am de ce sa musc:X

| raluk27 a răspuns:

Potrivite spre subtiri. Eu deja le am groase, asa ca nu as mai vrea o pereche in plus laughing

| Zatharra a răspuns:

Potrivite.Peace!

| LineGuide a răspuns:

Mai conteaza? Importante sunt sentimentele, nu ce buze are.De geaba are buzele pe placul fetei, daca o inseala, o injura, si nu simte nimic pentru ea.
Mult noroc!

| 1234abcd a răspuns:

Mai ''pline''dar nu excesivlaughing)sa ai de ce musca

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Salut, sunt baiat si am buzele carnoase, si iti spun din experienta proprie ca fetelor le plac buzele carnoase big grin Peace!

| mkmk a răspuns:

Mai mari :X sa ai ce pupacii :X

| Lethargica a răspuns:

Aia cu buzele pline arata ca niste niggeri obositi.

| raysaa a răspuns:

Groase,carnoase cum le si are iubitul meu :X