| 20CMrecords_3284 a întrebat:

Intreabre laughing

ce domiciliu au in buletin oamenii strazii? mereu m-am intrebat thinking

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Continua sa te intrebi, aici e "Dragoste si Sex"!

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru Etein):

happy,cum de te-ai intors asa mult in timp?

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru Etein):

Initial ma referisem la data la care a fost postata intrebarea, dar tu ai dreptate!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ignore a răspuns:

Uni nici nu au buletinhappy

| DoctorulLove a răspuns:

Depinde de penrsoane. Sunt persoane care sunt inregistrate la evidenta populatiei cu domiciliul unde locuiau inainte sa fie dati afara din casa, si alte persoane care nu sunt inregistrate la evidenta populatiei si acele persoane nu au o indentitate.

Răspuns utilizator avertizat