| anonim_4396 a întrebat:

Intreb unele femei cu experienta in arta sexului pentru ca mi s-a intimplat de mai multe ori doar cu un singur partener.Am lesinat in mai multe rinduri pe placere in timp ce faceam dragoste. Voua fetelor vi s-a intimplat sa lesinati vreodata de placerew? Adeca sa nu mai stiti nimic de voi pret de citeva minute?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mie nu mi se pare normal sa lesini, sincer.

Probabil ai unele probleme de sanatate de care nu sti.

NOname
| NOname a răspuns:

Sa nu mai stiu nimic de mine - da, sa lesin - nu, dar nici prea mult nu mai era.winking

Iar acum la modul cel mai serios, cred, ca ar fi bine sa consulti un doctor/specialist. Nu e normal sa lesini (indiferent de situatie) si mai ales atat de des. Probabil ai niste probleme de sanatate (sau alimentatia ta lasa de dorit) si ar fi bine sa ti le rezolvi. Nu mai sta! Bafta!

| gigiro a răspuns:

Nu se intampla acest lucru,decat atunci cand persoana sufera o criza de isterie. Poti sa crezi,poti sa nu crezi,dar asa este. Probabil l-ai iubit mult sau v-ati potrivit sexual. Totusi,o asemenea stare nu este de dorit, pentru ca lesinul e o mica moarte clinica. Daca vrei sa spui ca ai avut orgasm, e firesc.mai ales ca tu esti o "iapa".

| dan_2834 a răspuns:

Cine stie. poate a fost emotia prea puternica

| Hombre a răspuns:

Martoaga da-mi locatia, pana nu apare "prea sfantul".

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Rosiiiii, draga, inseamna ca ai numai martoage de soi la asternut.

| Dolceboy a răspuns:

Aoloooooooolaughing))))))) nu sunt femeie dar am avut ¨neplacerea¨ ca femeia sa imi lesine in...(ma speriat ingrozitor), eu nu cred ca de placere lesini tu, in fine asculta ce zic fetele dar poate mai bine ar trebuie sa consulti un medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici moartea nu-i prea placuta asa dar parca ne intreaba cind vine? Asa si cu lesinul asta.Va spun un secret pentru ca am mai lesinat si din alte cauze dar acest tip de lesin chiar este din caleafara de placut si nu sint nici isterica.