| Scumpica_9611 a întrebat:

Cind fac dragoste cu prietenul meu ma gindesc la altcinevabig grinbig grince sa fac? voua vi sa intimplat?

4 răspunsuri:
| Pandicorn123 a răspuns:

Pai exista doua motive.

1) ori persoana cu care faceai dragoste numai simti nimic pentru ea sau nu te face sa te simti cat mai bine. atunci trebuie sa il lasi pe el si sa iti viezi de viata

sau

fa dragoste cu cel la care te-ai gandit poate el o sa fie mai bun in a te satisface si iti este mai drag dar ai grija ca sa faci asta cu el trebuie sa vezi aca si el vrea si te place

| bia0000 a răspuns:

Renunta la el cauta-l pe cel care il viseziwinkingsau poate ca te gandesti la altcineva pentru ca nu te satisface cel de langa tine!

| darrio2007 a răspuns:

Fa dragoste cu altcineva. Poate te gandesti la prietenul tau.

| emmyiulian a răspuns:

Mi s-a intamplat si ca sa ma linistesc am facut sex cu persoana la care ma gandeamlaughing succes!