| AndreeaDeea210 a întrebat:

Intrebare adresata baietilor
Dragii mei băieti ce ati face daca partenera voastra nu e de acord sa va faca oral?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se concentram pe altele... sexul poate avea mai multe satisfactii nu doar oralul

| RAY a răspuns:

Dragii mei băieti ce ati face daca partenera voastra nu e de acord sa va faca oral?
as pune-o in fata trenului, dar cum trenurile abia mai merg sigur va fugi nebuna si va face sex oral la vreun caine vagabond, revenind la realitate = nu as obliga niciodata un om, fiinta sa faca ceea ce nu vrea, nici nu pretind nimic de la cineva, decat daca o platesc apoi se da mare feminista atunci iei frate toporul si o mangai usor pe piele, i faci masaj corporal stil omul scapat de la nebuni

| Violleta2022 a răspuns:

Daca partnera refuza sa va faca oral, va sfatuiesc sa incepeti prin a-i face voi oral fetei, caz in care s-ar bucura si ea de placere si s-ar simtii obligata sa va faca la randul ei.
Corect este, cand vrei ceva, fii gata sa oferi tu intai, ca sa fii sigur ca vei primi in final ceea ce-ti doresti.

| mihai69 a răspuns:

Simplu - o pun să dea examenul SCRIS! rolling on the floor

| OldSoul a răspuns:

O conving sa fie de acord rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Măi, presupun că se va gândi în fiecare zi, oră, minut și secundă la ce fel de animal scârbos poți fi încât să-i faci oral, deși părinții nici măcar nu o lasă să iasă cu tine.
Deci multă baftă în a-ți găsi o copilă care va accepta [nu se va-ntâmpla].

| Hammurabi a răspuns:

Îl chem pe LonerWolf să o convingă. rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns:

Răspuns suplimentar :
Cum să ajungă să fie partenera ta dacă tu nu îi știi nici măcar preferințele sexuale? Înseamnă că ai fost atât de disperat încât te-ai cuplat cu cine a dat Domnu'. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu vrea, asta este. Atunci pot sti sigur ca sunt soi de retardat, de ii ofer tot ce doreste. Realizând ca nu este nevoie sa facã asa ceva pentru mine.

| Andrei258 a răspuns:

Pur si simplu i as respecta opinia eu, am trecut printr o experienta de genul mi s-a facut si am facut nu mai vreau sa aud de asa ceva stiu ca uni o sa ma judece dar nu am facut altceva decat sa raspund la intrebare

| SupMates a răspuns:

Nu am nici un fel de problema cu asta, nici dupa sexul normal nu ma dau in vant, si asa daca intr-o zi sar ajungem sa facem dragoste eu as incerca sa ii fac oral sa vad ce iese, poate ii place, nu astept sa mi se intoarca serviciul, este suficienta satisfactia ca o fac pe ea sa se simta bine. Faci orice pentru persoana la care ti si nici nu o fortezi sa faca ce nu vrea.