| trishhh a întrebat:

Buna TPUhappy
Aceasta intrebare este adresata numai >baietilor:
Ce v-ar placea sa primiti de ziua voastra de la prietena?

Răspuns Câştigător
| blueskydarkeyes a răspuns:

De la o prietena merge un tricou si u pupic, de la iubita e mai complicat. Propun ceva care sa poarte si de fiecare data sa ii aduca aminte de tine. Spre exemplu daca canta la chitara merge o pana gaurita si facuta lantisorwinking si eventual un decolteu mai generos si o atitudine mai iubareata/permisiva big grin

2 răspunsuri:
| tudor1104 a răspuns:

Un cadou simbolic, cum ar fi o cana pe care scrie la multi ani sau daca nu iti place ideea, ii poti da bani.

| AlynnU a răspuns:

O alta prietena laughing