| H4cK3r a întrebat:

Intrebare adresata mai mult fetelor.conteaza chiar asa de mult unde o faci pentru prima oara, atata timp cat exista sentimente?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar din motive de igiena, ca prima data este mai problematic! Si acesta "prima data" iti va ramane in minte cat vei trai! Alte 1000 de partide de sex sau dragoste ulterioare acesteia o sa le uiti, dar pe aceasta nu! Asa ca este de preferat sa o faci cum se cuvine, nu pe furis sau prin cine-stie ce boscheti!

| IloveME a răspuns:

Nu! atata timp cat exista sentimente locul nu mai conteza!

| IloveME a răspuns:

Ti-am citit mai jos rasp...
din cate ai explicat ei ii este foarte frica d ceea c va urma!
ia-o incet, incepe cu atingeri, atunci cand iti vei da seama ca ar fi locul potrivit! o fata niciodata nu-ti va sp aici! nu! din frica sa nu creada baiatul ca-i c+++a!

| DeEAஐ a răspuns:

Pentru mine nu a contat la cat de indragostita eramlaughingadica nu ma asteptam la flori,cine stie ce atmosfera sau lumanari!laughingasa cum se intampla in povesti! am fost pregatita si ft, ft, ft indragostita! asta a fost suficient! am uitat de tot si am vazut stelute verzi!laughing

| flor_4630 a răspuns:

Nu conteaza unde o faci, atata timp cat iti iubesti partenerul si te simti pregatita sa-ti incepi viata sexuala cu cel de langa tine.De prima oara iti vei aduce aminte mereu.Si daca ai avut un loc special.iti vei aduce aminte cu drag de "prima oara".

| H4cK3r explică:

Faza e ca am o prietena de aprox. 5 luni,pe care o iubesc si care ma iubeste,si care imi zice ca e pregatita,insa de fiecare data cand propun un loc,tot timpul gaseste ceva in neregula(de ex la mine,la ea,in excursie,la o prietena acasa, la un prieten acasa), si eu ii zic atunci spune'mi tu unde vrei si ea imi spune ca e inexistent locul.acum cateva zile mi-a zis cred ca vom muri virgini, si eu eram ceva de genul wtf? asta m'a facut sa'mi pun cateva intrebari.chiar nu mai stiu ce sa cred.

| jennifer_3417 a răspuns:

La mine nu a contat.am facut-o in masina